Šok

ACONITUM JE VEĽKÝ LIEK NA AKÝKOĽVEK ŠOK. ČI UŽ ŠOK PRI ÚRAZE, HAVÁRII. STAV JE RÝCHLY – PRÍDE VEĽMI NÁHLE.

Šok

Stretla som pani poštárku, ktorá ťahá za sebou vozík, prešľapuje z nohy na nohu, vyzerá, že nie je s ňou niečo v poriadku. Vždy to je veselá a energetická žena plná sily. Asi 55 ročná pani. Teraz akoby tá sila z nej odišla. Tašku s poštou ťahala za sebou na kolieskach. Bola bledá, bez úsmevu a energie. Pýtam sa jej, čo sa stalo?

Poštárka : To je na mne tak vidieť, že mi je zle?

Príbeh : Od včera je mi veľmi zle. Tŕpne mi ľavá ruka, nemôžem rozhýbať prsty na ruke, je mi ťažko na srdci, cítim tam takú ťažobu na srdci, nechcela som ísť ani do práce, tak mi je ťažko. Ani chodiť nevládzem. Včera ma kolega veľmi vystrašil a to nie len raz, ale až 3x. Vystrašil ma až tak, že som skoro dostala infarkt. Raz na mňa vyskočil z toho veľkého poštárskeho auta, potom sa schoval pod veľký stôl, kde triedim poštu a odtiaľ na mňa tiež vybafol. On je taký srandista a robí srandičky, ale mne sa od vtedy zle dýcha a je mi zle. Bol to pre mňa hrozný šok a som sa veľmi zľakla.

Predpis : ACONITUM NAPELUS 30 CH

Reakcia : Dala si do úst jednu gulôčku. Ešte sme sa rozprávali asi 5 min. To som pozorovala, že sa jej vracia červeň do tváre. Tak sa jej pýtam , o koľko % je to lepšie? Ona mi odpovedala, to je zázrak. Je mi o 75% lepšie. Už mám pohyblivé prsty na ruke. Už nemám ťažko na srdci. Ešte mi tam čosi zostalo, ale odchádza to. Bola veľmi šťastná a veľmi ďakovala.